Міжрегіональна науково-виробнича асоціація підприємств «Авіокон проект» - потужна ліцензована будівельно-інжинірингова компанія, одна із лідерів в Західному регіоні України в сфері Генерального підряду. Компанія реалізовує унікальний комплексний підхід у будівництві, базуючись на набутому 24-ох річному досвіді у різних секторах економіки під час реалізації широкомасштабних проектів у сферах промислової, комерційної, житлової та адміністративно-громадської нерухомості.

 

ЛЬВІВСЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ З ДОСВІДОМ СПІВПРАЦІ ІЗ МІЖНАРОДНИМИ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ КОМПАНІЯМИ ТА ГРУПАМИ

Міжрегіональна Науково Виробнича Асоціація Підприємств «Авіокон проект» працює на будівельному ринку України з 1996 року і пройшла шлях від маленької львівської місцевої фірми, яка виконувала роботи по електромонтажу, до компанії національного масштабу із наданням послуг Генерального підряду. Ми з впевненістю можемо сказати, що сьогодні МНВАП «Авіокон проект» - це потужна будівельно-інжинірингова компанія в Україні, яка має успішний досвід у виконанні будівельних робіт, інжинірингового та проектного забезпечення. І саме широкий профіль діяльності нашої компанії забезпечує унікальний комплексний підхід під час реалізації будівельних проектів та дозволяє максимально задовольнити потреби кожного нашого клієнта.

Протягом багатьох років МНВАП «Авіокон проект» є надійним партнером для багатьох іноземних інвесторів, портфель замовлень яких складає понад 80% щорічно. Зокрема це такі компанії як: Leoni Wiring Systems, Sumitomo Electric Bordnetze, Flextronics International, Colombo (Geberit), Verallia (Consumers Sklo Zorya), Danone, Carlsberg, Coca-Cola Company, Weidmann Paper Mill, CRH (Irish Cement Group) та ін. Саме тому в 2013 році МНВАП «Авіокон проект» було прийнято до числа членів Європейської Бізнес Асоціації.

Наша компанія співпрацює на багатьох будівельних майданчиках з міжнародними архітекторами, проектантами та будівельними групами, а також з постачальниками обладнання з метою ефективної адаптації проектної документації до українських норм та стандартів та її погодження в повній відповідності до норм навколишнього середовища та охорони праці. Наші спеціалісти та менеджери успішно поєднують передовий європейський підхід з місцевим досвідом.

Ми розуміємо і поділяємо принципи у сфері контролю за безпекою, контролю якості виконання робіт і бюджету економії, а також політику фінансування проектів на основі фінансового партнерства та банківських гарантій.

Сьогодні МНВАП «Авіокон проект» володіє власною виробничою базою у місті Львові, офісними, складськими і виробничими приміщеннями площею 3500 м2, а також автомобільною, вантажопідйомною і спеціалізованою будівельною технікою. Компанія має акредитовану та сертифіковану електротехнічну лабораторію з обладнанням для високовольтних випробувань, а також підтримує значні запаси електротехнічних матеріалів та устаткування з метою забезпечення безперебійного постачання електричних установок.

Ми пишаємося нашим досвідом реалізації понад 600 проектів у сферах промислової, комерційної, житлової та адміністративно-громадської нерухомості, проте те, що насправді є цінним та відрізняє нас від конкурентів – це наші працівники, колектив компанії. В процесі діяльності в колектив вливалися молоді фахівці, що володіють сучасними підходами і навичками в організації і веденні будівництва. Поєднання молодості і досвіду, глибоких базових знань і сучасних гнучких систем переорієнтації виробничої діяльності під потреби конкретного замовника, готовність вести роботи в будь-якому регіоні Україні дозволяє нашій компанії адекватно реагувати на виклики часу, залишаючись в числі найуспішніших будівельних компаній України.

Керiвництво

Вже понад 25 років життя чотирьох друзів Олександра Пальчикова, Олега Чанкова, Юрія Бурака та Віктора Ощудляка об’єднано в єдине русло під назвою «Авіокон проект». Невичерпна енергія та наполегливість, прагматизм та професійність, а найголовніше - любов до своєї професії - ось такі якості найкраще характеризують співвласників нашої компанії, які всі ці роки працюють заради однієї мети.

kerivnyctvo4

Олександр Пальчиков

ДИРЕКТОР

Олександр Пальчиков – директор та один із засновників та співвласників компанії.

Народився 13 жовтня 1963 року у місті Львові.

1980 – 1985 рр. – навчання у Львівському політехнічному інституті за спеціальністю «Електричні машини».

1985 – 1993 рр. – працював у Львівському спецуправлінні №426 тресту «Електромонтаж-1». Пройшов трудовий шлях від електромонтажника по замірах 6 розряду до інженера дільниці наладки.

1993 р. – зайнявся підприємницькою діяльністю.

1997 р. – розпочав роботу у МНВАП «Авіокон проект» на посаді головного інженера проекту.

2003 – 2011 рр. - працював на посаді головного інженера.

2011 р. – призначений на посаду директора компанії.

Загальний досвід роботи за фахом – 37 років.

Олег Чанков

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З РОЗВИТКУ

Олег Чанков – заступник директора з розвитку та один із засновників та співвласників компанії.

Народився 27 червня 1962 року у місті Львові.

1980 – 1985 рр. – навчання у Київському інституті цивільної авіації за спеціальністю «Авіаційний інженер-механік».

1987 – 1992 рр. – працював на Львівському державному авіаремонтному заводі на посаді інженера-технолога техвідділу.

1992 р. – зайнявся підприємницькою діяльністю.

1996 р. – заснував та очолив МНВАП «Авіокон проект».

2011 р. – призначений на посаду заступника директора з розвитку.

Загальний досвід роботи за фахом – 35 років.

Юрій Бурак

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З ТЕХНІЧНИХ ПИТАНЬ

Юрій Бурак – заступник директора з технічних питань та один із співвласників компанії.

Народився 1 березня 1960 року у місті Львові.

1977 – 1982 рр. – навчання у Львівському політехнічному інституті за спеціальністю «Теплогазопостачання і вентиляція».

1982 – 1997 рр. – працював на підприємстві «Южтехенерго» ВО «Союзтехенерго» на посаді інженера.

1997 р. – розпочав роботу у МНВАП «Авіокон проект» на посаді технічного директора.

2011 р. – призначений на посаду заступника директора з технічних питань.

Загальний досвід роботи за фахом – 40 років.

Віктор Ощудляк

ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР

Віктор Ощудляк – головний інженер та один із співвласників компанії.

Народився 31 березня 1960 року у місті Рожнятів Івано-Франківської області.

1977 – 1982 рр. – навчання у Львівському політехнічному інституті за спеціальністю «Теплогазопостачання і вентиляція».

1982 – 2000 рр. – працював на Львівському заводі ім.Леніна (з 1996 року – Державний концерн ЛОРТА). Пройшов трудовий шлях від інженера по вентиляції до головного енергетика служби енергопостачання.

2000 р. – розпочав роботу в МНВАП «Авіокон проект» на посаді заступника головного інженера.

2011 р. – призначений на посаду головного інженера.

Загальний досвід роботи за фахом – 40 років.

Традиції успіху

Предметом особливої гордості нашої компанії є висококваліфіковані та професійні працівники - трудовий колектив компанії. Виробничі підрозділи МНВАП «Авіокон проект» формувалися на основі високопрофесійних спеціалізованих бригад будівельних і монтажних підприємств колишніх трестів і управлінь. В процесі діяльності в колектив вливалися молоді фахівці, що володіють сучасними підходами і навичками в організації і веденні будівництва. Ми відповідально підходимо до вибору персоналу компанії, аналізуючи як професійні, так і особисті якості кожного. Наша команда - це поєднання молодості, досвіду і глибоких базових знань. Ми створюємо всі умови для розвитку та реалізації потенціалу наших працівників.
Багатство нашої компанії - це ділова репутація і досвід, отриманий під час реалізації складних і масштабних проектів, тривалого перебування на ринку та успішно реалізованих замовлень. Саме добропорядні відносини з клієнтами підтверджують нашу репутацію як надійного ділового партнера.
Найбільш повне задоволення інтересів Замовників МНВАП «Авіокон проект» на ринку промислового, комерційного та житлового будівництва України за рахунок впровадження передових підходів та технологій організації, управління і виконання будівельних робіт, високої якості виконання робіт, яка відповідає міжнародним стандартам, з використанням власних висококваліфікованих працівників, створення максимально безпечних і комфортних умов праці, використання сучасних енергоощадних і безпечних для навколишнього середовища матеріалів, обладнання та технологій, орієнтації на створення партнерських відносин з Замовниками на базі взаємодовіри.

Покращення якості продукції та послуг забезпечують нашу можливість постійно виконувати вимоги Замовників, підвищувати конкурентоспроможність на ринку будівництва, що збільшує задоволеність всіх зацікавлених сторін, які знаходяться в виробничих відносинах з нами (споживачі, постачальники, працівники підприємства).

Головне в нашій компанії — це: люди, працівники, партнери та соціум, в якому ми живемо. Відповідно до цього ми і будуємо нашу політику у сфері охорони здоров'я та праці. У сфері охорони здоров'я та праці наша політика повністю відповідає вимогам українського та міжнародного законодавства. Ми дбаємо про наших працівників і кожен працівник дбає про компанію, а тому відчуває особисту відповідальність за себе, за друзів, за партнерів щодо охорони здоров'я та праці. Ми виховуємо, вчимо та постійно розвиваємо систему контролю та моніторингу питань охорони здоров'я та праці.

У сфері охорони навколишнього середовища ми постійно оцінюємо, контролюємо та відслідковуємо нашу діяльність по відношенню до відходів, викидів в атмосферу, споживання енергії та іншого шкідливого впливу на навколишнє середовище. Ми виявляємо та збільшуємо можливості для повторного використання ресурсів у всіх сферах своєї діяльності. Наша політика у цій сфері відповідає усім вимогам українського та міжнародного законодавства. Ми дбаємо за довкілля, тому що в ньому живуть наші працівники, наші сім'ї, наші народи. Ми завжди, перш за все, оцінюємо можливі наслідки, тому завжди мінімізуємо вплив.

Ми відчуваємо відповідальність і тому наша ціль — ніякої шкоди.
Орієнтованість на клієнта та індивідуальний підхід: Ми працюємо та розвиваємось за міжнародними стандартами ведення бізнесу для надання високоякісних послуг нашим клієнтам та партнерам, забезпечуючи індивідуальних підхід до реалізації кожного проекту.

Професійність: Професійну та ефективну роботу нашої компанії забезпечує висококваліфікований сертифікований інженерно-технічний персонал і згуртований трудовий колектив. Корпоративна політика в галузі охорони праці, техніки безпеки, якості послуг, охорони навколишнього середовища, а також використання інновацій в нашій діяльності відіграють важливу роль на всіх стадіях реалізації проектів.

Якість та безпека: Надзвичайно важливим для нашої компанії є можливість забезпечити виконання вимог та очікувань клієнтів і замовників та відповідати вимогам ринку, які постійно зростають. Саме тому ми запровадили в нашій компанії міжнародні системи менеджменту щодо управління якістю і безпекою праці, які підтверджуються сертифікатами ISO та OHSAS.